Vanaf €100 gratis bezorging!           024 - 33 33 002
9.2 / 10
  • Voor 16:00 besteld Morgen in huis
  • Niet goed Geld terug
  • Vanaf 100,- Gratis levering
  • Eigen voorraad Korte lijntjes
  • Groot assortiment Scherpe prijzen!
  • Tevreden klanten 91% score

OM3 Glasvezel kabel

Tonen als Foto-tabel Lijst

6 producten

Desc
  1. Artikelnummer F2062
    Multimode patchkabel SC-ST 1m, duplex 50/125 OM3
    7,00 (excl. BTW) 8,47 (incl. BTW)
  2. Artikelnummer F2063
    Multimode patchkabel SC-ST 2m, duplex 50/125 OM3
    8,00 (excl. BTW) 9,68 (incl. BTW)
  3. Artikelnummer Z1517
    Multimode patchkabel, LC-SC 20m, duplex 50/125 OM3
    42,00 (excl. BTW) 50,82 (incl. BTW)
  4. Artikelnummer Z1518
    Multimode patchkabel, LC-SC 1m, duplex 50/125 OM3
    42,00 (excl. BTW) 50,82 (incl. BTW)
  5. Artikelnummer Z1519
    Multimode patchkabel, LC-SC 2m, duplex 50/125 OM3
    42,00 (excl. BTW) 50,82 (incl. BTW)
  6. Artikelnummer Z1520
    Multimode patchkabel, LC-SC 3m, duplex 50/125 OM3
    42,00 (excl. BTW) 50,82 (incl. BTW)

OM3 Glasvezel kabel

Glasvezel (fiber) is een splinter dunne vezel van glas. Het wordt vooral toegepast in telecommunicatie waarbij licht gestuurd wordt door lange vezels van optisch helder glas om signalen betrouwbaar en over grote afstanden te transporteren. Voor glasvezel netwerk bekabeling kunt u bij ons terecht. Wij hebben een ruim assortiment SC, LC, ST glasvezel kabels in verschillende lengtes. De multimode (MM) kabels van glasvezel zijn uitermate geschikt voor korte afstanden met een hoge snelheid (bandbreedte). De glasvezel in multimode kan meerdere lichtstralen tegelijkertijd doorlaten. De kern van de kabel is 50 micron. De verschillen in OM2 en OM3: glasvezel met OM3 zijn nieuwer, dit zorgt ervoor dat het de helderheid ten goeden komt. Helder betekend dat het licht een grotere afstand kan overbruggen. OM2 heeft een snelheid van maximaal 10 GB/s. OM3 heeft een snelheid van maximaal 100 GB/s. Kabels van duplex kunnen een glasvezel signaal heen-en-weer sturen, waardoor snellere bandbreedte mogelijk is.

    Attenuation BLP BLP [MHz*km Gigabit Gigabit 10 Gigabit
FiberType Core/Coating 1300 nm 850 nm LED stimulate (OFL) Laser stimulate (EMB) 1000BaseSX 1000BaseLX (1300nm) 10GbaseSX
OM1 62.5/125μm 1.5 3.5 200 (n.a.) 275m 550m ca. 30m
OM2 50/125μm 1.5 3.5 500 (n.a.) 550m 550m ca. 80m
OM3 50/125μm 1.5 3.5 1500 2000 1000m 550m 300m
OM4 50/125μm 1.5 3.5 3500 4700 >1000m 550m 550m
Nieuwsbrief